Classy Upgraded High Floor Prime Location

  • 160 m²
  • 3 slaapkamers
  • 3 badkamers

Gelegen in de wijk Dubai Marina in Dubai, op 500 meter verwijderd van de Thomson Reuters, biedt Classy Upgraded High Floor Prime Location Dubai appartement van 160 m² plaats aan maximaal 6 gasten. Het appartement ligt binnen een paar straten van de Torch en biedt een buitenzwembad.

Dit appartement biedt een balkon en een keuken, evenals comfort zoals airconditioning. De accommodatie biedt 3 badkamers aan. Verder zijn er een haardroger en badlakens beschikbaar.

Classy Upgraded High Floor Prime Location appartementen zijn ook voorzien van een complete keuken met een koelkast, een oven en een vaatwasser.

Het 3-slaapkamer appartement is op circa 10 minuten rijden van de golfbaan Address Montgomerie en op ongeveer 3 km van de Palmen eilanden gesitueerd. Het Aquaventure Waterpark in Dubai ligt op circa 15 minuten rijden van deze accommodatie. Classy Upgraded High Floor Prime Location appartement is op 800 meter van de bushalte Big 21 Media city bushalte en ligt tevens niet ver van het metrostation Dubai Marina.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Classy Upgraded High Floor Prime Location Dubai
High 67Th Floor, 1Br Top Location In Marina
Mobiele prijsaanbieding

High 67Th Floor, 1Br Top Location In Marina

10
Voortreffelijk 3 beoordelingen
101 m van de accommodatie
USD 179 USD 161
per nacht
Lux 1Br, Kingbed In Dubai Marina, 3Mints Metro, 5Mints Barasti Beach
Mobiele prijsaanbieding

Lux 1Br, Kingbed In Dubai Marina, 3Mints Metro, 5Mints Barasti Beach

116 m van de accommodatie
USD 135 USD 122
per nacht
Dayf-Mga Spacious 3Bed With Full Marina View
Mobiele prijsaanbieding

Dayf-Mga Spacious 3Bed With Full Marina View

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
133 m van de accommodatie
USD 399 USD 359
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Vliegveld Dubai Creek SPB
    31 km

    Treinstations

    Business Bay Metro Station
    18 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Buitenzwembad

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerMAR-TOR-KGJBH
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Classy Upgraded High Floor Prime Location appartement gelegen?
      Classy Upgraded High Floor Prime Location appartement is in de wijk Dubai Marina in Dubai gesitueerd, op ongeveer 2 km van de golfbaan Address Montgomerie.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Classy Upgraded High Floor Prime Location appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Classy Upgraded High Floor Prime Location appartement zijn onder andere het Aquaventure Waterpark in Dubai, de golfbaan Address Montgomerie, de Palmen eilanden.
    • Welke betaalmethoden accepteert Classy Upgraded High Floor Prime Location appartement?
      Classy Upgraded High Floor Prime Location appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Mastercard
      • Visa
    • Biedt het appartement parkeergelegenheid?
      Het appartement biedt gratis privéparkeerplaatsen voor de gasten.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Classy Upgraded High Floor Prime Location appartement?
      Restaurants in de buurt van Classy Upgraded High Floor Prime Location appartement zijn onder andere Observatory Bar & en Breaking Bread restaurants, gelegen op ongeveer 7 minuten lopen.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven.
    • Wat is de afmeting van Classy Upgraded High Floor Prime Location appartement?
      Classy Upgraded High Floor Prime Location appartement meet 160 m².
    • Is er een zwembad in Classy Upgraded High Floor Prime Location appartement?
      Ja, Classy Upgraded High Floor Prime Location appartement heeft een zwembad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Vliegveld Dubai Creek SPB
    31 km

    Treinstations

    Business Bay Metro Station
    18 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Classy Upgraded High Floor Prime Location Dubai

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten